CYCLOP Poetry Film Contests: Longlist

cyclop_17_longlist

30 вересня завершився прийом заявок на VI Конкурс відеопоезії CYCLOP.

На цьогорічний Конкурс було отримано 216 заявок з 27 країн світу: Канада, США, Мексика, Бразилія, Великобританія, Ірландія, Шотландія, Австралія, Нова Зеландія, Аргентина, Португалія, Німеччина, Італія, Франція, Іспанія, Фінляндія, Албанія, Білорусь, Росія, Уругвай, Республіка Тринідад і Тобаго, Таїланд, Тайвань, Кенія, Південна Корея, Китай і Україна.

Українська географія конкурсу (17 міст): Київ, Львів, Миколаїв, Чернівці, Одеса, Харків, Черкаси, Вінниця, Кривий Ріг, Дніпро, Ужгород, Рівне, Суми, Бровари, Кропивницький, Ізюм. с. Петрівка-Роменська.

Час оприлюднити довгі списки українського і міжнародного конкурсів.

On September 30, we completed the acceptance of applications for the CYCLOP International Poetry Film Contest.

The Contest received 216 applications from 27 countries: Canada, United States, Mexico, Brazil, United Kingdom, Ireland, Scotland, Australia, New Zealand, Argentina, Portugal, Germany, Italy, France, Spain, Finland, Albania, Belarus, Russia, Uruguay, Republic of Trinidad and Tobago, Thailand, Taiwan, Kenya, South Korea, China and Ukraine.

Ukrainian Geography (17 cities): Kyiv, Lviv, Mykolayiv, Chernivtsi, Odesa, Kharkiv, Cherkasy, Vinnytsia, kryvyi Rih, Dnipro, Uzhhorod, Rivne, Sumy, Brovary, Kropyvnytskyi, Izyum, Petrivka-Romenska.

It’s time to publish long lists of Ukrainian and International contests.

Довгий список VI. Конкурсу відеопоезії CYCLOP

1. Олександр Фразе-Фразенко «Відображення» [03:33] Львів
2. Олександр Фразе-Фразенко «Спомин про місяць» [04:00] Львів
3. Євген Уманов «Гумовий маленький м’ячик» [02:19] Миколаїв
4. Арсен Подосян «Стоило?» [03:48] Одеса
5. Ольга Фразе-Фразенко «Веретільниця» [02:42] Львів
6. Лілія Цьмоха «Дневник» [02:04] Одеса
7. Артём Бондаренко «Эго» [06:07] Кривий Ріг
8. Кирило Поліщук «Естафета» [02:30] Кропивницький
9. Яна Демянчук «Cплетені» [02:00] Чернівці
10. Дмитро Гаращенко «Нас у квартирі троє» [04:25] Бровари
11. Анастасія Харченко «Лікарня в безодні» [02:00] Київ
12. Валерія Меренкова «Подорожній» [01:40] Харків
13. Олена Високолян «Я» [01:03] Львів
14. Євген Ворожейкін «Одинокий мужчина» [00:56] Київ
15. Ольга Щирба «Дівчина з Вікон Навпроти» [02:16] Львів
16. Таня Богуславська «Сни» [02:03] Київ
17. Оля Драган «Хтось» [02:00] Львів
18. Анастасія Сімака «Героїня» [01:57] Львів
19. Світлана Шарчук «Хто я?» [03:04] Вінниця
20. Мар’яна Зеленюк«Ліс будинків» [02:07] Львів
21. Сергій Білошицький «Сутінки сучасної цивілізації» [03:11] Київ
22. Сергій Білошицький «Політ» [00:37] Київ
23. Олександра Тесленко «Ти тут» [04:40] Дніпро
24. Єлізавета Літвіненко «Ломбард» [02:10] Київ
25. Ольга Ковалевська «Сон перший» [03:00] Суми
26. Анжела Богаченко «Oracle of a found shoe» [01:51] Київ
27. Константин Иванов «Город старинный» [02:30] Одеса
28. Наталя Шинкаренко «Спробувати чи забити?» [01:25] Львів
29. Олександра Промська «Коли сонце майже зайшло…» [01:27] Рівне
30. Юрій Василина «Лемківська» [02:00] Львів

Короткі списки конкурсу буде оприлюднено на сайті фестивалю CYCLOP та у соцмережах 1 листопада 2017 року. Показ кращих робіт та оголошення переможців конкурсів відбудеться під час VI. Фестивалю відеопоезії CYCLOP, що проходитиме в Києві наприкінці листопаду 2017 року.

Вітання учасникам! :)

Із будь-якими питаннями просимо звертатися за адресою info@cyclop.in.ua

Longlist of VI. CYCLOP International Poetry Film Contest

1. Kuesti Fraun «Smart User» [00:45] Germany
2. H. Paul Moon «Equus Caballus» [03:24] USA
3. H. Paul Moon «Escalators Become Stairs» [00:10] USA
4. Eleonore Dambre «The Changeling» [03:59] United Kingdom
5. Manuel Vilarinho «Calling All» [03:20] Portugal
6. Ryan Anderson «Lost in Homeland» [2:23] Thailand
7. Marie Craven «Anatomy» [01:52] Australia
8. Radheya Jegatheva «iRony» [07:57] Australia
9. Tommy Becker «Catastrophie & Convenience» [07:00] USA
10. Bob Holman «Khonsay: Poem of Many Tongues» [15:00] USA
11. Kuo Ying Hsiu «A Bird With a Man» [14:30] Taiwan
12. Patrick O’ Shea «Peter and the Wolf — Aladdin Sane?» [03:59] Ireland
13. Baga Defente «11/11» [02:10] Brazil
14. Francesca Bonfatti «The Inventory» [03:40] Italy
15. Ina Lisi, Eni Derhemi «EUPNEA» [07:42] Albania
16. Giacomo (JACK) Daverio «Train Announcement Poem» [01:54] Italy
17. Susannah Ramsay «West of Dalabrog» [03:31] Scotland
18. Ramiro Medina Flores «Making America Great» [03:49] Mexico
19. Yves (bobie) Bommenel «About Love» [01:00] France
20. Susanne Wiegner «contemplation is watching» [06:08] Germany
21. Daniel Mark Patterson, Randy Kelly «Autobiography of a Body» [03:26] Canada
22. Pam Falkenberg, Jack Cochran «An indurate heart» [01:00] USA
23. Monique Simonot, Randy Kelly «My PTSD» [03:28] Canada
24. Marco Di Gennaro «Autumn leaves» [00:46] Italy
25. Randy Kelly «My Hero Drives A Cab» [02:55] Canada
26. Chen Chen «Towards the Late Evening» [04:30] New Zealand
27. Celia Parra «Kneading language» [02:32] Spain
28. Chen Chen «the Heart of Spring» [10:00] China
29. David Richardson «Love’s River of Errors» [02:53] USA
30. Pamela Falkenberg, Jack Cochran «The Eternal Footman» [00:54] USA

The Сontest shortlists will be made public on the CYCLOP festival site and in social networks on November 1, 2017. The screening and the announcement of the contest winners will take place during the VI. CYCLOP Poetry Film Festival, which will take place in Kyiv in late November 2017.

Our congratulations! :)

Should you have any questions please feel free to contact us: info@cyclop.in.ua

Leave a Reply