Лонг-лист V-го Конкурсу відеопоезії CYCLOP

CYCLOP_long_list_2015

30 вересня завершився прийом заявок на цьогорічні Конкурси фестивалю відеопоезії CYCLOP й робота журі загального та міжнародного конкурсів. Оприлюднюємо довгі списки — 30 кращих робіт обох конкурсів.


V Конкурс відеопоезії CYCLOP

Кількість отриманих робіт: 78 відео.
Географія (Україна): Володимир-Волинський, Дніпропетровськ, Донецьк (Київ), Запоріжжя, Кам’янець-Подільський, Кіровоград, Київ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Нова Каховка, Одеса, Рівне, Стрий, Тернопіль, Харків, Черкаси, Шибалин.

Склад журі: Олег Фіалко (кінорежисер, сценарист); Іван Козленко (генеральний директор Національного центру Олександра Довженка); Володимир Тихий (кінорежисер, сценарист); Оксана Забужко (поетеса, письменниця, літературознавець, публіцист); Дмитро Сухолиткий-Собчук (сценарист, режисер); Ірина Цілик (письменниця (поетеса, прозаїк), режисер); Катерина Бабкіна (поетеса, письменниця, сценарист); Ірина Шувалова (поетеса, перекладач); Дмитро Лазуткін (поет, журналіст); Дарія Кузьмич (художниця, переможиця конкурсу відеопоезії CYCLOP-2014).

Довгий список V-го Конкурсу відеопоезії CYCLOP

30 кращих робіт конкурсу-2015

  1. Анжела Богаченко «М.У.Н.»
  2. Алёна Загребельная «your face»
  3. Валерій Пузік «БУДУ ПОВЕРТАТИСЬ»
  4. Валерій Пузік «План повернення назад існує»
  5. Никита Лыськов «Город»
  6. Юрій Вітяк «Дихай у стигми»
  7. Оксана Боровець «What do we call it?»
  8. Татьяна Полевая «Мертвый учитель»
  9. Михайло Квадратов «Водяные девочки»
  10. Валерий Поланд «Короткая история»
  11. Олександра Кумейко «Тимчасовість»
  12. Ірина Павленко «Де ти?»
  13. Андрій Гуннішев «будь мудрим»
  14. Олена Жигалкіна «Говори»
  15. Алла Доманська «…поговори зі мною»
  16. Алла Доманська «Підошва»
  17. Лепська Анна «Про тебе»
  18. Васьковська Алла «Женя»
  19. Цьмоха Лілія «Без назви»
  20. Анна Кузнецова «INTENSIFY»
  21. Андрій Чернега «myself»
  22. Володимир Партика «Зачаровані»
  23. Илона Червоткина «Кто»
  24. Віра Яворська «Сон»
  25. Комарницька Дар’я «Всі ці згадки зникають з часом»
  26. Віталій Павук «Наша реальність»
  27. Віталій Павук «Що є вірш?»
  28. Манана Глонті «Смолкни»
  29. Енжи Богаченко «Закохайся в Миколаїв, якщо насмілишся»
  30. Статкевич Марина «КРИВДА»

CYCLOP International Videopoetry Contest

Кількість отриманих робіт: 162 відео.
Географія: Austria, Belgium, Brazil, Canada, Denmark, France, Germany, Greece, India, Ireland, Israel, Iran, Italy, Lithuania, Mexico, Netherlands, Philippines, Spain, Sweden, Turkey, UAE, UK, USA.

Склад журі: Alastair Cook (Filmpoem Festival, Scotland), Zata Banks (PoetryFilm, UK), John Bennet (videopoet, USA), Alice Lyons (Videopoet, Ireland), Sigrun Hoellrigl (Art Visuals & Poetry, Austria), Lucy English (Liberated Words, United Kingdom), Tom Konyves (poet, video producer, educator and a pioneer in the field of videopoetry, Canada), Polina Horodyska (CYCLOP Videopoetry Festival, Ukraine) and Thomas Zandegiacomo (ZEBRA Poetry Film Festival, Germany).

CYCLOP International Videopoetry Contest | Longlist

  1. Svetlana Sobcenko «My Own Personal Mountain»
  2. Vera Schmidt «Echo»
  3. Vera Schmidt / OSTPOL e.V. «Viva Violence»
  4. Amaranth Borsuk «June 17th»
  5. Dimitri Ruggeri «Poemotus 1915»
  6. Bagadefente «Poem with Flying Termites & Cheesy Ending (take seventeen)»
  7. Sina Seiler «ELEPHANT»
  8. Marc Neys (aka Swoon) «If I kill Time I take»
  9. Eduardo Yagüe «OFFERTORY»
  10. Eduardo Yagüe «HAVE YOU BEEN THANKFUL ENOUGH?»
  11. Eduardo Yagüe «LATE FRAGMENT»
  12. Diana taylor «I hate machines that beep at me»
  13. Tommy Becker «song for AWE & DREAD»
  14. C.O. Moed and Adrian Garcia Gomez «Fucking Him»
  15. Bruno Teixidor «Platillo Puro»
  16. Susanne Wiegner «the light — the shade»
  17. Kalyadin Leonid «Spring»
  18. Graeme Maguire «Mother»
  19. Chris Stewart «Full English: A Blason Populaire»
  20. Sytse Jansma «phallus’ summer nights»
  21. Kevin Barrington «Genocide Is My Man United»
  22. Cindy St. Onge «The Plains of Asphodel»
  23. Puccio Chiesa «Rebus»
  24. Celia Parra Díaz «WordmoviE»
  25. Dana Goldberg «NO SHADOW»
  26. Nicola Cameron «Nice Post»
  27. Josh Lefkowitz «Kaili, Moving to the City»
  28. Tolu Agbelusi «Wake Up»
  29. Justine bauer «The Flies»
  30. Meghann «Goldfish»

Короткі списки конкурсу буде оприлюднено на сайті фестивалю CYCLOP та у соцмережах 1 листопада 2015 року. Показ кращих робіт та оголошення переможців конкурсів відбудуться під час V-го Фестивалю відеопоезії CYCLOP, що проходитиме в Києві 21-22 листопада 2015 року.

Вітання учасникам! Congrats for all! :)

Join the discussion 3 Comments