CYCLOP у Житомирі

By 20.07.2015Події
6u8BHZtcvms

«АрТерапія» — Благодійно-мистецький фестиваль, що відбудеться з 20 до 25 липня у кінотеатрі «Жовтень» (м. Житомир).

Програма фестивалю містить: виступи музичних гуртів, літературну програму, майстер-класи, благодійний ярмарок, день їжі, арт-садочок та багато-багато-багато усього.

Вартість входу на дні фестивалю визначають відвідувачі. Від 0 до нескінченності. Ви можете отримати абонемент за будь-які гроші, які самі запропонуєте (або безкоштовно). Усі зібрані кошти ідуть на придбання гамма-терапевтичного пристрою для Житомирської онколікарні.

24 липня на гостей благодійно-мистецького фестивалю «АрТерапія» чекає презентація фестивалю CYCLOP та показ добірки кращої української відеопоезії.

Окрім робіт, що в різні роки перемагали на Конкурсі відеопоезії CYCLOP, в рамках показу буде продемонстровано декілька робіт з нового проекту «До слова». «До слова» — це додатковый конкурс Фестивалю відеопоезії CYCLOP на кращий відеосупровід до віршів сучасних поетів. На конкурс-2014 ми запропонували створити видеоряд до вірша Сергія Жадана «Звідки ти, чорна валко, пташина зграє?». Обов’язковою умовою конкурсу була присутність у відеороботі записаного Сергієм аудіо.

Приходьте також дивитися, яка робота перемогла у ще одному проектові фестивалю CYCLOP — «Відеопоетична Лабораторія». В період проведення минулорічного фестивалю, в Києві працювала справжня «Відеопоетична лабораторія», на базі якої три відчайдушні команди під керівництвом діячів зі сфери кіномистецтва пройшли шлях від формування ідеї, до створення готового відео на твори Грицька Чубая. Переможець «Лабораторії» визначався шляхом глядацького голосування, під час презентації роботи команд на Фестивалі відеопоезії CYCLOP. Приходьте дізнатися, яку роботу обрали глядачі.


24 липня 2015. Початок о 20:00. Вхід: від 0 грн. та більше.
м. Житомир, Кінотеатр «Жовтень», пл. Королева, 11
Літературна програма фестивалю «АрТерапія»: http://litcentr.in.ua/news/2015-07-20-3486
Facebook: http://facebook.com/events/847636585325516/ | Вконтакті: https://vk.com/lit_arterapiya