Фестиваль відеопоезії CYCLOP на Книжковому Арсеналі

By 19.04.2015Події
KA_gallery_min

З 22-го по 26-те квітня в Києві пройде V-й Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», одна з найбільших подій у Східній Європі, що поєднує літературу з мистецтвом.

Книжкова виставка-ярмарок, різноманітна літературна, історична та філософська програми, понад 200 подій для дорослих і дітей, Конгрес незалежних книгарень, майстерні текстового дизайну «Літери», презентації нових книг, зустрічі з авторами, дискусії, лекції, публічні інтерв’ю, читання і театральні перформанси…

На фестивалі буде презентовано книжки та проекти кращих українських авторів, до Києва також їде низка закордонних літераторів, філософів, митців та видавців. Програма «Книжкового Арсеналу»-2015 цікава та насичена.


Літературний портал «Litcentr» підготував до фестивалю й свої три заходи. Цього року презентуємо проект літературного путівника Україною — Конкурсу короткої прози «Їздець», розповімо про нові проекти Фестивалю відеопоезії «CYCLOP» й продемонструємо блок найсвіжішої української відеопоезії. До фестивалю також підготували дещо особливе — новий експеримент з поєднання поезії, музики та відеоряду — Мультимедійний проект «Опір матерії»…  Подробиці усіх трьох проектів на порталі «Litcentr» — http://litcentr.in.ua/news/2015-04-26-3299

22 квітня, середа | 19:00 | Кінозал
Фестиваль відеопоезії «CYCLOP» на Книжковому Арсеналі

Презентуємо фестиваль «CYCLOP» й розповімо про умови участі у його щорічному конкурсі, познайомимо із журі, подіями та особливостями фестивалю.

Покажемо, що встигли відзняти за три дні учасники першого проекту «Відеопоетична лабораторія». Та як по-різному можна візуалізувати вірш Сергія Жадана «Звідки ти, чорна валко» (проект/конкурс «До слова»). Ну й, звісно, підготували до показу блок найсвіжішої, крашої української відеопоезії. Модерує проект — Поліна Городиська.

Місце проведення проектів: м. Київ, «Мистецький Арсенал», вул. Лаврська, 10-12
Вхід на події: за умовами Книжкового Арсеналу (див. нижче).
Організатор: ГО «Український Літературний Центр», Літературний портал «Litcentr».
Подробиці проектів у Facebook: http://facebook.com/events/456037191218903/


Програма V-го Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал»:
http://litcentr.in.ua/news/2015-04-22-3294

Вартість вхідних квитків:
Дорослий – 30 грн.; Пільговий (пенсіонерам, студентам, школярам) – 15 грн.;
Абонемент на всі дні фестивалю – 100 грн.

Програма лояльності:
У будні з 10:00 до 14:00 – вхід безкоштовний. Для дітей, віком до 12 років – вхід безкоштовний. Музейним працівникам, членам спілки художників, військовослужбовцям строкової служби, інвалідам 1,2 групи – безкоштовний (за наявності посвідчення).