19 вересня: Фестиваль відеопоезії «CYCLOP» на «Гогольфесті»

By 08.09.2014Події
CYCLOP_Gogol_2014_Face

11-21 вересня в Києві пройде Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва «ГогольФест». У програмі фестивалю — концерти, перформанси, театральні вистави, виставки, кінопокази. Відбудеться афте-паті від Koktebel Jazz Fest, пройде фестиваль електронної музики від лейблу Ultra Vague Recordings, показ кращої української соціальної реклами від «MolodiyaFestival» і багато іншого.

«Це презентація в Україні найкращих зразків сучасного українського та світового мистецтва, акумуляція потужних творчих та інтелектуальних ресурсів, якісна презентація українського мистецтва на світовому рівні, а також формування творчого середовища, здатного стати дієвим центом розвитку українського мистецтва», — кажуть організатори.

Команда Фестивалю «CYCLOP» теж робить свій внесок у програму «Гогольфесту» — знайомитимемо із молодим напрямком кіномистецтва – Відеопоезією. Ви вже могли десь про неї чути. ) Ми вам її покажемо! Для демонстрації на «Гогольфесті» підготували блок найцікавіших зразків українських та закордонних видеопоетичних робіт.

Готові також говорити. На проект запрошено режисерів відеопоез-переможців та учасників фестивалю «CYCLOP», що поділяться досвідом та нюансами створення відеопоетичного твору. Окрім того — оговоримо найпоширеніші проблеми, помилки відеопоетів-початківців, розповімо про специфіку жанру та різницю українських і закордонних відеопоетичних робіт.

Маєте питання щодо відеопоезії?
Приходьте із ними на наш показ!
Відповімо, оговоримо!)

Коли: 19 вересня | 21:30-23:00.
Де: Арткластер «ВИДУБИЧІ», вул. Інженерна 7В
Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/1474634972804905/

Join the discussion One Comment

Leave a Reply