12 та 13 квітня: Поетичний проект «Діалоги» та Відеопоезія на Книжковому Арсеналі (м.Київ)

By 01.04.2014Події
48308638

З 8-го по 13-те квітня у Мистецькому Арсеналі відкриється ІV Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — найбільша подія в Україні, що об’єднує літературу і мистецтво.

Місія фестивалю — популяризувати читання, створити актуальний, міждисциплінарний контекст навколо книги, стимулювати розвиток українського книговидання шляхом міжнародного обміну, підтримати сучасну інтелектуальну і мистецьку книгу, відобразити спорідненість літератури з іншими видами творчості — візуальним мистецтвом, кіно і музикою.

Літературний портал «LITFEST» підготував для Книжкового Арсеналу й свої п’ять копійок)

12 квітня, субота | Зал «Кіно(У)топія
НІЧ КНИЖКОВОГО АРСЕНАЛУ
22:00 – 23:30 «Відеопоезія: інтермедійність сучасного мистецтва» (Візуалізація поетичного тексту). Розмова про відеопоезію як синтез мистецтв, новий жанр та явище.
Покази кращих українських та міжнародних робіт:
Українська відеопоезія: вибране (переможці Фестивалю відеопоезії «CYCLOP» 2011-2013);
Міжнародний досвід: ретроспектива (демонтрація кращих робіт міжнародних фестивалів та конкурсів відеопоезії з Німеччини, США, Аргентини, Шанхаю, Греції, Канади та Естонії).

 13 квітня, неділя | Зал 3
17:00 – 18:00 Поетичний проект «Діалоги: оновлена змова» (Арсенальні бесіди).
«Діалог – основа порозуміння двох світів, двох світоглядів. І не лише порозуміння, але і спів-відчуття. Поезія – як вища форма поєднання слів – є основою для високого діалогу, який вже має повне право на оприлюднення. Діалог митців, які спілкуються не лише буденною мовою, але і поетичною, і при цьому – готові привселюдно ділитися цим спілкуванням з оточуючими – що може бути цікавішим?»
Приходьте на вірші та живе спілкування 4-х поетів:
Галина Крук і Катерина Бабкіна vs Олег Коцарев і Богдан-Олег Горобчук.

Куратор проектів: Поліна Городиська.
Організатор: Літературний портал «LITFEST», www.litfest.ru

Місце проведення: «Мистецький Арсенал», вул. Лаврська, 12, тел.: +38 044 288 51 22
Вхідні квитки: Дорослий — 20 грн.; Пільговий (пенсіонерам, студентам) — 10 грн.; Абонемент на всі дні фестивалю — 50 грн. Програма лояльності: У будні з 11.00 до 14.00 — вхід безкоштовний. Для дітей вхід безкоштовний. Музейним працівникам, членам спілки художників, військовослужбовцям строкової служби, інвалідам 1,2 групи – безкоштовний (за наявності посвідчення).

УВАГА! Для ПРОФЕСІЙНОЇ АУДИТОРІЇ, УЧАСНИКІВ та ЗМІ
вхід безкоштовний за умови акредитації через он-лайн форму Тicketforevent